زمان فعالیت مراکز اهدا خون پایتخت در ماه مبارک رمضان اعلام شد

Blood transfusion at the bedside

شانزده مرکز اهدای خون پایتخت در انتظار روزه دارانی هستند که به ضرورت اهدای خون برای نجات جان بیماران در همه روزهای سال آگاهی کامل دارند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، از روز سه شنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۵ همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، شانزده مرکز اهدای خون پایتخت در خدمت شهروندان تهرانی است که در کنار همه عبادات رمضانی خود، نجات جان بیماران نیازمند را نیز در برنامه تکالیف الهی و انسانی خود قرار خواهند داد.

در طول ماه مبارک رمضان مرکز اهدای خون وصال از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب، مرکز اهدای خون نارمک در دو شیفت کاری از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعدازظهر و از ساعت ۷ بعداز ظهر تا ۱۲ شب و مرکز اهدای خون پیروزی از ساعت ۷ بعد از ظهر تا ۱۲ شب فعال هستند.

علاوه بر سه مرکز وصال، نارمک و پیروزی در شیفت کاری شب، مراکز سیار اهدای خون مستقر در محل برگزاری هیات رزمندگان غرب تهران واقع در خیابان آزادی، ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی از ساعت ۱۹ لغایت ۲۴ پذیرای اهداکنندگان خواهند بود.

همچنین شهروندانی که می خواهند در روزهای ماه مبارک خون اهدا کنند، می توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ به مراکز اهدای خون مترو امام خمینی، مترو شهرری، صادقیه، آزادی، میلاد، تجریش و ورامین و یا از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ به مراکز اهدای خون شهریار، شهر قدس در روزهای زوج و رباط کریم در روزهای فرد مراجعه کنند.

آتلیه کودک